Brandsbjergnord

Her kommer nyhederne

Indkaldelse til endnu en ekstraordinær generalforsamling

1 min read

Vi indkalder hermed til en ekstraordinær generalforsamling for vores forening. Denne ekstraordinære begivenhed er blevet indkaldt for at diskutere og træffe vigtige beslutninger, som ikke kunne vente på den årlige generalforsamling.

Det er vigtigt, at alle medlemmer deltager aktivt i denne generalforsamling, da jeres stemme og perspektiver er afgørende for at tage de bedste beslutninger for foreningen. Jeres deltagelse vil hjælpe med at forme fremtiden for vores fællesskab og sikre, at vi bevæger os i den rigtige retning.

Vi håber på en god deltagelse og en konstruktiv diskussion, der vil lede til positive resultater for vores forening. Lad os sammen skabe en endnu stærkere og mere bæredygtig fremtid.

Klik her for at få adgang til ny indkaldelse og referat

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *